Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Продуктовий магазин самообслуговування

Обьект: Продуктовий магазин самообслуговування. Окремо розташоване приміщення, без системи опалення.
Адреса: м. Київ р-н Борщагівка

Реалізація:

В приміщеннях торгівельного закладу передбачається припливно-витяжна вентиляція з механічним спонуканням.

Система вентиляції передбачається припливно-витяжним вентиляційним агрегатом Прана 350S+, який обладнано рекуператором тепла. Канальний рекуператор повітря встановлюється в приміщенні складової (складу). Розводка повітроводів системи вентиляції здійснюється в верхній хоні приміщення, у відкритому вигляді, без зашивки гіпсокартоном.

Припливне повітря подається в торгівельний зал в кількості 900 м3/г та в кабінет директора в кількості 100 м3/г.

Свіже повітря з вулиці подається до припливно-витяжної установки, в якій підігрівається за рахунок витяжного повітря з торгівельного залу. В холодний період року, при температурі нижче 0 С, припливне повітря підігрівається в електричному канальному калорифері. Потужність калорифера становить 6,0 кВт (при розрахунковій температурі зовнішнього повітря -22 С). Сумарна електрична потужність системи вентиляції під час пікового навантаження взимку становить 7 кВт.

Система кондиціювання/опалення

Для обігріву торгівельного приміщення в холодний період року та охолодження в теплий період передбачається установка двох настінних спліт систем. Дані системи обладнані тепловим насосом та дозволяють обігрівати приміщення при температурі зовнішнього повітря до -25 С.

Внутрішні блоки системи кондиціювання/обігріву встановлюються в торгівельному залі, на стіні. Зовнішні блоки встановлюються на зовнішній стіні магазину.

Сумарна електрична потужність системи опалення під час пікового навантаження взимку становить 1,73х2=3,46 кВт (2,7х2=5,4 кВт макс).

Сумарна електрична потужність системи кондиціювання під час пікового навантаження влітку становить 1,56х2=3,12 кВт (2,5х2=5,0 кВт макс).

Для обігріву приміщення директора та приміщення санвузла в зимовий період рогу передбачається установка двох настінних електроконвекторів потужністю 1,0 та 0,5 кВт.

Разом електрична потужність системи опалення та вентиляції взимку становить 11,96 кВт (13,9 кВт макс).

Разом електрична потужність системи кондиціювання влітку становить 1,56х2=3,12 кВт (2,5х2=5,0 кВт макс).

Консультація спеціаліста