Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Проектування вентиляції

Консультація

Проектування систем вентиляції – компанія VENTALL з успіхом займається цим вже понад 10 років. За цей час нами було розроблено та реалізовано величезну кількість найрізноманітніших проектів. І хоча кожен наш клієнт відрізняється своїми запитами та побажаннями, питання про вентиляцію у всіх дуже схожі.

При створенні енергоефективної та економічної системи вентиляції професійне проектування відіграє величезну роль. Спроби знехтувати точними розрахунками практично завжди призводять до проблем, тому самостійний підбір вентустановок та кондиціонерів може мати результат, діаметрально протилежний очікуваному. Оптимальний варіант – довірити створення проекту спеціалісту, який знайомий не тільки з теорією, але і має практичний досвід роботи. Перш ніж приступити до роботи над проектом, фахівці ретельно оцінюють об’єкт за безліччю параметрів і виробляють точні виміри. На цьому етапі враховуються не лише архітектурні особливості приміщення, а й клімат регіону, кількість людей, що знаходяться на об’єкті, а також наявність технологічного обладнання та інших факторів, здатних впливати на якість повітря.
Після того, як вся інформація зібрана, інженер розробляє техзавдання, передпроектну документацію і приступає безпосередньо до створення самого робочого проекту. Робота над проектом вентиляції приміщення або будівлі включає наступні основні стадії:

  • Підготовка та розробка тех. завдання;
  • Обґрунтування техніко-економічних показників;
  • Створення робочого проекту;
  • Складання виконавчої документації після завершення монтажу.

Створення сучасного проекту відбувається за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Це дає можливість виключити людський фактор при складних розрахунках та автоматизувати багато рутинних процесів. Результатом такого підходу є якісні проекти вентиляції, де всі інженерні рішення відповідають чинним нормам та правилам. Якісно спроектована та змонтована система вентиляції створює найсприятливіше середовище для продуктивної роботи та якісного відпочинку людини.

Проектна група

Концептуальні рішення

Концептуальне, технічне рішення — початкова стадія перед проектуванням, проводиться дослідження та узгодження технічних рішень на їх вартість та експлуатаційні витрати. Таким чином на початковому етапі будується енергоефективна та грамотно розрахована з технічного та фінансового боку інженерна система.

Проектні роботи

Проектна документація – містить графічні, текстові матеріали та завдання на суміжні роботи.

Розрахунок вартості

Кошторис – розрахунок всіх витрат на закупівлю обладнання, матеріалів, монтажних та супутніх продуктів на реалізацію проекту інженерних систем за певний період.

Ми завжди виконуємо всі роботи в термін
Отримати комерційну пропозицію

Каталог портфоліо

VENTALL - відео

Більше про нас

Документація

Консультація спеціаліста