Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Мультизональні системи

Мультизональні системи - це сучасне кліматичне обладнання, яке комплексно вирішує питання кондиціонування великої кількості приміщень різної площі. Вони поєднують у собі відмінні технічні характеристики, простоту монтажу та експлуатації.
Дізнатися вартість

У випадку, якщо йдеться про приміщення площею понад 250 квадратних метрів, ні побутові, ні напівпромислові системи кондиціювання не здатні забезпечити ефективну підтримку температури повітря на необхідному рівні.
У цих випадках на допомогу приходять мультизональні системи, що мають високу продуктивність та безліч інших корисних функцій, які потрібні на сучасному ринку кліматичних систем.
Мультизональні системи, що випускаються сьогодні, схожі на системи кондиціонування мульти-спліт.
Вони також мають зовнішній блок та кілька внутрішніх.
Але від будь-яких інших систем кондиціонування, що використовуються сьогодні, вони відрізняються чудовою можливістю створювати особливий, індивідуальний мікроклімат у кожному окремому приміщенні, яких може бути велика кількість.

До переваг мультизональних систем такого типу можна віднести:

  • Досить не складний монтаж – система може бути змонтована після завершення оздоблювальних робіт. І навіть може частина працювати, за умови вже змонтованому зовнішньому блоці і 50% встановлених внутрішніх бловів.
  • Дальність та перепади висот фреонопроводу від зовнішнього блоку до внутрішніх;
  • З’єднання зовнішніх блоків в один фреонопровід;
  • Можливість обслуговувати однією системою до 150 приміщень із різними вимогами до мікроклімату;
  • Можливість використання блоків різного типу, дизайну та потужності;
  • Високі економічні показники системи;
  • Індивідуальне проектування для кожного окремого випадку, з урахуванням побажань замовника;
  • Точне підтримання заданих параметрів повітря.

Сьогодні мультизональні системи використовуються дуже широко і їх можна зустріти не тільки у житлових та офісних приміщеннях, а й на спортивних об’єктах, розважальних центрах, лікарнях. Система максимально економна та ефективна.

Приклад підключення зовнішніх та внутрішніх блоків мультизональної системи:

Зовнішні та внутрішні блоки

Зовнішні та внутрішні блоки

За наявності одного зовнішнього блоку кількість внутрішніх пристроїв мультизональних системах може бути від 2 до 50.
А якщо поєднати зовнішні блоки, то кількість внутрішніх пристроїв може бути і до 150. Ця особливість робить такі системи відмінним вибором для великих офісів. Дизайн внутрішніх блоків не відрізняється від зовнішнього вигляду блоків звичних нам спліт-систем і як звичайні внутрішні блоки можуть бути підлогового, настінного, стельового, касетного, колонного виконання. Потужність блоків, розміщених у кімнатах, зазвичай становить від 2 до 25 кВт. Примітно, що в одній мультизональній системі можуть використовуватись внутрішні блоки не тільки різної потужності, але й різного виконання, а також дизайну.

Важливо знати під час вибору мультизональних систем
Теплопродуктивність мультизональної системи знижується при зниженні температури. Цю обставину слід враховувати при доборі обладнання, оскільки мультизональні системи, абсолютно всіх виробників, при температурі навколишнього середовища -15 мають в 1,5 разів меншу теплопродуктивність, ніж паспортні дані, наведені для температури навколишнього середовища в +7.

 

Існує два основні різновиди мультизональних систем:

Існує два основні різновиди мультизональних систем:

*Двох трубної системи.
Двотрубними системами представлена ​​більшість спроектованих і змонтованих систем Двотрубні системи створені таким чином, що між зовнішніми і внутрішніми блоками прокладено два мідні фреонопроводи, по яких рухається фреон. Особливістю даної системи є її відносно не висока вартість і робота всіх внутрішніх блоків тільки на охолодження або тільки нагрівання в залежності від сезону. Дана система передбачає, що ви можете або нагрівати всі приміщення або охолоджувати, або взагалі відключити частину блоків
.
*Тритрубна система
Тритрубні системи створені таким чином, що між зовнішніми та внутрішніми блоками прокладено три мідні фреонопроводи, якими рухається фреон. Особливістю даної системи є її відносно висока вартість та можливість одночасної роботи частини внутрішніх блоків на тепло, а частини на охолодження, незалежно від сезону
.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста