Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Котли

Котел – технологічне обладнання, основне призначення якого є перетворення хімічної енергії палива на теплову енергію теплоносія.
Дізнатися вартість

Котел технологічне обладнання, основне призначення якого є перетворення хімічної енергії палива на теплову енергію теплоносія. Котельне обладнання застосовується в системах теплопостачання промислових об’єктів та опалення приміщень житлового, комерційного та промислового призначення.

Як теплоносій у котлах зазвичай використовується вода або водні розчини, які при проході через котел нагріваються.

Котельне обладнання відрізняється по паливу, що використовується:

Твердопаливні котли

Твердопаливні котли

Твердопаливні котли використовують як паливо деревину, вугілля, антрацит, палети або солому. Особливістю роботи є утворення відходів горіння-золи. Є громіздкими та з низькою енергоефективністю.

Газові котли

Газові котли

Газові котли використовують як паливо природний газ, біогаз, синтез газ, вугільний газ і водень. Є відносно компактними та високоефективними.

Рідинні котли

Рідинні котли

Рідинні котли використовують як паливо рідкі вуглеводні-нафту, пічне паливо, спирт та дизель. Є компактними та енергоефективними.

Електричні котли

Електричні котли

Електричні котли використовують як енергоносій використовують електричну енергію.

Конденсаційні котли

Конденсаційні котли

Конденсаційні котли використовують як паливо використовують природний газ. Особливістю даного виду котлів є переохолодження димових газів нижче за точку роси і виділення з них вологи, за рахунок цього виділяється додаткове тепло з димових газів. Є дуже компактними та понад енергоефективними.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста