Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Проект кондиціонування

Консультація

Система кондиціонування – це комплекс обладнання, що вимагає максимально серйозного підходу на всіх стадіях установки, починаючи від розробки проекту до безпосереднього монтажу та роботи з пусконалагодження. Існує кілька типів систем кондиціювання. Крім відмінності за потужністю, вони відрізняються виконанням. Найбільш поширені такі системи:

  • Промислові мультизональні, чиллер – фанкойл;
  • Побутові (настінні, стельові, підлогові, канальні);
  • Мульти-спліт система (з одним зовнішнім і кількома внутрішніми блоками).

Промислові системи відрізняються високою продуктивністю та підтримують задану температуру в цехах, де працює обладнання та багато людей. Побутові системи встановлюються у квартирах, приватних будинках та невеликих офісах.

Різниця температур у приміщеннях – при профессиональной работе над проектом учитывают не только внутренние показатели помещений, которые система будет обслуживать, но и особенности помещения. также учитивиються Сезонные показатели температуры за пределами помещения, при которых будет производиться кондиционирование.

Розміщення внутрішніх блоків – від того, де розташований внутрішній блок кондиціонера залежить дуже багато. При проектуванні враховується безліч факторів, що впливають на поширення повітря із системи залежно від самої системи. Архітектурні особливості приміщення, стель, розташування віконних та дверних отворів, розставляння технологічного обладнання у промислових приміщеннях – це важливі умови, які потрібно враховувати.

Проектна група

Концептуальні рішення

Концептуальне, технічне рішення — початкова стадія перед проектуванням, проводиться дослідження та узгодження технічних рішень на їх вартість та експлуатаційні витрати. Таким чином на початковому етапі будується енергоефективна та грамотно розрахована з технічного та фінансового боку інженерна система.

Проектні роботи

Проектна документація – містить графічні, текстові матеріали та завдання на суміжні роботи.

Розрахунок вартості

Кошторис – розрахунок всіх витрат на закупівлю обладнання, матеріалів, монтажних та супутніх продуктів на реалізацію проекту інженерних систем за певний період.

Ми завжди виконуємо всі роботи в термін
Отримати комерційну пропозицію

Каталог портфоліо

VENTALL - відео

Більше про нас

Документація

Консультація спеціаліста