Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Проектування

Консультація
Проект кондиціонування

Для компанії Ventall важливий кожен етап, починаючи із звернення замовника в компанію до здачі об’єкта.

Чому Ventall – все в одному: концепція; проект; продаж; виготовлення; монтаж і сервіс.

Ventall це: штатні спеціалисти; виробництво; прямі поставки.

опалення проект  Проектування систем опалення – перш за все перед тем, як приступити до будівництва будь-якої будівлі необхідно ретельно продумати та спроектувати систему опалення. Продовжити..

 

 

Проектування систем вентиляції – Саме проектування систем вентиляції спрямоване на розробку індивідуальних схем, що ідеально для перебування людей у приміщенні і роботу технологічного обладнання. Продовжити..

 

 

 

Проектування систем кондиціонування – це комплекс робіт, що потребує максимально серйозного підходу на всіх стадіях, починаючи з концепції, розробки проекту і безпосередньо до монтажу і пусконалагодження. Продовжити..

 

 

Проектування систем повітряного опалення – професійне проектування – запорука ефективності його роботи, саме на цьому етапі роботи вирішується цілий комплекс запитань. Продовжити..

Проектна група

Концептуальні рішення

Концептуальне, технічне рішення — початкова стадія перед проектуванням, проводиться дослідження та узгодження технічних рішень на їх вартість та експлуатаційні витрати. Таким чином на початковому етапі будується енергоефективна та грамотно розрахована з технічного та фінансового боку інженерна система.

Проектні роботи

Проектна документація – містить графічні, текстові матеріали та завдання на суміжні роботи.

Розрахунок вартості

Кошторис – розрахунок всіх витрат на закупівлю обладнання, матеріалів, монтажних та супутніх продуктів на реалізацію проекту інженерних систем за певний період.

Ми завжди виконуємо всі роботи в термін
Отримати комерційну пропозицію

Каталог портфоліо

VENTALL - відео

Більше про нас

Документація

Консультація спеціаліста