Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Теплові завіси

Теплова завіса це теплотехнічне обладнання, яке призначене для нагрівання та спрямованої подачі повітря. Дане обладнання призначене для відсікання холодного вуличного повітря від повітря у приміщенні.
Дізнатися вартість

Основним завданням теплової завіси є обмеження надходження холодного повітря в приміщення та вихід теплого повітря з приміщення через відкриті отвори. В основному теплові завіси встановлюються біля дверей, технологічних отворів або віконних стулок. В основному теплові завіси використовуються у комерційних торгових та промислових приміщеннях.

Основний принцип роботи теплової завіси – це забір повітря з приміщення, його нагрівання та спрямоване видування вздовж дверного отвору. При цьому повітряне середовище приміщення відсікається потоком теплого повітря від повітряного середовища вулиці.

Розрізняють два основні типи теплових завіс:

Водяні теплові завіси

Водяні теплові завіси

Водяні теплові завіси – це теплові завіси, які як джерело тепла використовують нагріту воду.

Особливістю роботи водяних теплових завіс є залежність їхньої теплової потужності від температури теплоносія. У разі неправильного підбору теплової завіси можлива неефективна робота, оскільки повітря недостатньо нагрівається.

Електричні теплові завіси:

Електричні теплові завіси:

Електричні теплові завіси це теплові завіси, які як джерело тепла використовують електричну енергію.

Теплові завіси заслужено використовуються як частина системи теплопостачання будівель, оскільки ефективно відсікають вуличне повітря від попадання до приміщення, тим самим зменшують втрати теплової будівлі.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста