Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Мульти спліт системи

Широко поширені в наші дні мульти-спліт системи – це економні та функціональні кондиціонери, відмінною особливістю яких є 1 зовнішній блок та від 2 до 5 внутрішніх.
Дізнатися вартість

Широко поширені в наші дні мульти-спліт системи – це економні та функціональні кондиціонери, відмінною особливістю яких є загальний зовнішній блок та два та більше внутрішніх. Такий пристрій уможливлює підтримку заданих температурних параметрів повітря в різних приміщеннях за допомогою одного агрегату. Система такого плану може бути укомплектована внутрішніми блоками різної конструкції та типу. Мульти-спліт апарати допускають комбінування різних компонентів, що дозволяє досягти відмінних результатів у кожному приміщенні та полегшує монтаж обладнання та його адаптацію до існуючого інтер’єру. Такі системи широко використовуються не тільки в офісах, магазинах та ресторанах, а й у котеджах, а також у квартирах з великою кількістю кімнат.

Особливості використання мультисистем

Сучасні мульти-системи мають ряд переваг, які роблять їх використання вигідним та зручним. Апарат працює від одного зовнішнього блоку, позитивний момент, пов’язаний із цією особливістю – збереження екстер’єру будівлі, фасади якої не захаращені численними блоками та трубопроводами. Як і в більшості інших кондиціонерів, у мульти-системах відстань від розміщеного на вулиці блоку до найдальшого з внутрішніх обмежена. Допустима відстань залежить від довжини фреонової магістралі, яка може обслуговуватися пристроєм тієї чи іншої моделі. Для введення в систему параметрів повітря використовують пульти управління від внутрішніх блоків. Мультисистеми дозволяють задати для кожного приміщення індивідуальну температуру. Внутрішні блоки можуть бути різної потужності, яка підбирається відповідно до обсягу приміщення та деяких інших факторів. Монтаж пристроїв мульти-спліт не надто відрізняється від встановлення звичайного кондиціонера. У приміщеннях великої площі рекомендують застосовувати мультизональні системи, що мають вільну комплектацію обладнання блоків для використання всередині приміщення та підтримують роботу з набагато довгими магістралями.

Інверторні мульти-спліт системи

Як і звичайні двоблочні кондиціонери, мульти-спліт пристрої випускаються з компресорами, що використовують інверторну технологію. Інверторні двигуни, що забезпечують роботу компресора, здатні працювати з мінімальною потужністю, що споживається. Прості системи кондиціювання забезпечують задану температуру повітря у приміщенні, застосовуючи періодичне включення системи на повну потужність. У системах з інверторним електромотором повна потужність застосовується лише при першому запуску або при змінах налаштувань температури, що задаються користувачем. Більшість часу кондиціонер працює в економному режимі, не тільки забезпечуючи зниження споживання електроенергії, але і не створюючи шуму. Використання інверторної технології знижує навантаження на електричні мережі та сприяє більш тривалому терміну служби обладнання.

Мульти спліт система

Мульти спліт система

Мульти спліт система – це кондиціонер, який має до 5 внутрішніх блоків та 1 зовнішній блок. Мульти спліт система працює аналогічно звичайній спліт системі, з лише різницею у кількості внутрішніх блоків. Дана система обслуговує декілька приміщень за наявності одного зовнішнього блоку, при цьому внутрішні блоки можуть працювати в будь-якій кількості, єдине обмеження – це можливість одночасної роботи всіх внутрішніх блоків тільки на охолодження або на нагрівання.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста