Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Осушувачі

Осушувач – це високотехнологічне обладнання, яке призначене для видалення вологи з повітря.
Дізнатися вартість

Осушувач – це високотехнологічне обладнання, яке призначене для видалення вологи з повітря.

Існують два основні методи осушення повітря:

Конденсаційний метод осушення

Конденсаційний метод осушення

Конденсаційний метод осушення це переохолодження повітря нижче за точку роси з подальшою утилізацією сконденсованої вологи і підігріву повітря до необхідної температури.

Даний метод має обмежене застосування – це відносна вологість вище 60% і температура повітря вище +20.

Осушувачі конденсаційного типу це все побутові осушувачі і більшість промислових осушувачів. Ця обставина полягає в тому, що в основному споживачам досить неглибокого осушення повітря. Також не слід забувати, що на теплообмінних поверхнях разом з вологою осідає пил, де можуть розвиватися всілякі мікроорганізми, так що дане обладнання потребує відносно частого чищення.

Адсорбційний метод осушення

Адсорбційний метод осушення

Адсорбційний метод осушення – це поглинання вологи з повітря твердим сорбентом. В основному в осушувачах даного типу застосовується силікагелевий ротор. Даний ротор постійно обертається через його площі проходить робоче повітря, яке осушується і підігрівається. Через ¼ частина ротора проходить попередньо підігріте повітря, яке охолоджується і видаляє вологу з ротора. Регенераційне повітря, насичене вологою викидається в навколишнє середовище, при цьому обертання ротора забезпечує безперервний процес осушення робочого повітря та регенерацію ротора за допомогою обдування ротора регенераційним повітрям.

Даний метод дозволяє отримувати повітря з абсолютно будь-якою відносною вологістю, можливо навіть отримати повітря з близькою вологістю до нуля. Осушувачі засновані на адсорбційному методі осушення не так поширені як осушувачі конденсаційного типу, оскільки є дорожчими і застосовуються у спеціалізованих процесах. Як приклад адсорбційний осушувач застосовується в чистих кімнатах для роботи з літій-іонними батареями, в процесах, де необхідно підтримувати відносну вологість повітря нижче 40%, наприклад при виробництві та зберіганні деяких фармацевтичних препаратів або гігроскопічних продуктів.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста