Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Спліт системи

Спліт та мульти спліт системи зайняли досить велику частку кліматичного обладнання через те, що мають невелику вартість та хороші технологічні параметри роботи.
Дізнатися вартість

Кондиціонер- це теплотехнічний пристрій, основне призначення якого полягає в охолодженні повітря в приміщенні. Сучасні кондиціонери працюють не тільки на охолодження, а й на нагрівання повітря, що дуже часто використовується в міжсезоння, для тимчасового чи постійного опалення приміщень. При цьому слід пам’ятати що, зі зниженням зовнішньої температури повітря значно знижується теплопродуктивність кондиціонерів і при досягненні певної температури теплового потоку в приміщення не вистачатиме для повноцінного обігріву приміщення.

Існує два основних типи кондиціонерів-інверторні кондиціонери і так звані on/off, що працюють за принципом включився, вимкнувся. Інверторні кондиціонери можуть працювати на тепло до -15 -25, при тому, що більшість on/off кондиціонерів працюють на обігрів до -7. Інверторні кондиціонери трохи дорожчі on/off кондиціонерів та мають більш тривалий термін служби.

Спліт та мульти спліт системи зайняли досить велику частку кліматичного обладнання через те, що мають невелику вартість та хороші технологічні параметри роботи.

Сплит системы

Сплит системы

Спліт системи – це кондиціонери, які мають 1 внутрішній блок та 1 зовнішній блок. Основне завдання внутрішнього блоку в охолодженні (іноді у нагріванні) повітря в приміщенні, за рахунок теплоти випаровування фреонової рідини в теплообміннику, при цьому повітря проходить через теплообмінник і охолоджується. Зовнішній блок потрібен для охолодження утворених у внутрішньому блоці парів фреону та перетворення їх назад у рідкий стан. Зовнішній та внутрішній блоки з’єднуються мідним фреонопроводом.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста