Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Фанкойли та радіатори

Фанкойл це теплотехнічний пристрій, який призначений для охолодження або нагрівання повітря у приміщенні. Фанкойли використовуються спільно з чилерами, тепловими насосами та котловими агрегатами. Радіатори це теплотехнічний пристрій, призначений для нагрівання повітря в приміщенні. Радіатори працюють за рахунок передачі тепла від гарячого теплоносія через стінки повітряного радіатора.
Дізнатися вартість

Фанкойл це теплотехнічний пристрій, який призначений для охолодження або нагрівання повітря у приміщенні. Фанкойл складається з теплообмінника, в якому циркулює вода або розчин пропіленгліколю, який охолоджує або нагріває повітря, що проходить через теплообмінник, при цьому повітря переміщається за рахунок вентилятора, який забирає повітря з приміщення, прокачує через теплообмінник і подає назад в приміщення вже оброблене повітря.

Фанкойли використовуються спільно з чилерами, тепловими насосами та котловими агрегатами. Теплова або холодильна потужність прямолінійно залежить від температурного рівня теплоносія, при цьому чим нижча температура холодоносія, тим вище холодильна потужність фанкойлу, теплова потужність тим вища, чим вище температура теплоносія.

Радіатори це теплотехнічний пристрій, призначений для нагрівання повітря в приміщенні. Радіатори працюють за рахунок передачі тепла від гарячого теплоносія через стінки повітряного радіатора. Радіатори ефективно працюю за температур теплоносія вище 60 градусів. За більш низьких температур у радіаторів істотно падає теплова потужність, що тягне за собою встановлення радіаторів набагато більших розмірів та більшої вартості.

Радіатори в основному використовуються спільно з котловими агрегатами та при роботі з центральною тепломережею. Радіатори широко використовуються як нагрівальний елемент у системах опалення житлових, комерційних та промислових будівель.

Основні типи Фанкойлів

Настінний фанкойл

Настінний фанкойл

Даний тип фанкойлів встановлюється на стіні на висоті від 1,75 м, при цьому повітря подається до центру приміщення, охолоджуючи або нагріваючи його.

Канальний фанкойл

Канальний фанкойл

Даний тип фанкойлів встановлюється в приполочном просторі, при цьому забір та роздача повітря здійснюється через систему повітроводів та повітрозабірних пристроїв.

Касетний фанкойл

Касетний фанкойл

Даний тип фанкойлів встановлюється в приполочном просторі, при цьому подача повітря здійснюється у чотирьох напрямках від фанкойлу.

Підлоговий фанкойл

Підлоговий фанкойл

Даний тип фанкойлів встановлюється на підлозі як звичайний радіатор і про це подача повітря подається вгору від фанкойлу.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста