Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Припливні, Припливно-витяжні вентиляційні установки

Припливно-витяжні установки – це високотехнологічне обладнання, яке призначене для обробки та підготовки повітря перед подачею споживачеві
Дізнатися вартість
Припливні, Припливно-витяжні вентиляційні установки

ТОВ “Венталл” – Виробничо-інженерна компанія, що виконує повний спектр послуг з вентиляції, кондиціювання та опалення на промислових, комерційних та побутових об’єктах понад 10 років.

Припливно - витяжні установки бувають різних типів та конфігурацій:

Вентиляційні установки з рекуперацією тепла

Вентиляційні установки з рекуперацією тепла

Через пластинчастий теплообмінник пропускають витяжне тепле повітря, яке проходить з одного боку і підігріває свіже повітря, яке проходить з іншого боку рекуператора. Додатково в установку встановлено електронагрівач.

• У цих пристроях рекуперації тепла частіше використовуються радіальні вентилятори.

• У цих пристроях є електронна система керування. На екрані керування відображається температура в приміщенні, температури в установці, режими вентиляторів.

Припливно-витяжні вентиляційні установки промислового призначення

Припливно-витяжні вентиляційні установки промислового призначення

Припливно-витяжні установки розроблені в діапазоні продуктивності 5000-50000 м3/год, може бути 20 різних моделей з метою опалення, охолодження, вентиляції, осушення, зволоження, підвищення якості повітря; забезпечення рекуперації тепла тощо.

Вентиляційні установки з тепловим насосом

Вентиляційні установки з тепловим насосом

Ці пристрої можуть одночасно забезпечити охолодження, нагрівання та подачу свіжого повітря. На додаток до звичайної системи рекуперації тепла, в установках застосовано тепловий насос, що додатково утилізує тепло викидного повітря.

•Завдяки безперервній подачі свіжого повітря, пристрій забезпечує високий рівень комфорту.

•Внутрішній конденсатор та випарник використовують у тепловому насосі. Випарник і конденсатор складаються з мідних труб з алюмінієвим ребра.

•Роторні компресори використовують у пристрої теплового насоса. Клапан низького та високого тиску, фільтр-осушувач та розширювальні клапани.

•Регулювання температури та вентиляторів може бути виконане в широкому діапазоні. Можна також вибрати режим опалення, охолодження або вентиляції.

•Вентилятори з керуванням швидкості використовуються як у припливних, так і у витяжних вентиляторах. На притоці та витяжці встановлені фільтри.

Вентиляційні установки у гігієнічному корпусі або виконанні

Вентиляційні установки у гігієнічному корпусі або виконанні

Це установки, що забезпечують гігієнічне кондиціювання повітря та вентиляцію операційних, палат інтенсивної терапії та карантинні зони. У процесі роботи агрегати забезпечують заданий негативний чи позитивний тиск у приміщенні.
Для забезпечення міжнародних стандартів, таких як DIN 1946/4 VDI-ISO, пристрій має до 5 ступенів фільтрів: фільтр G4-для утримання грубих забруднювачів, F7 та F9 фільтри-для вмісту більш тонких частинок, H14 фільтр використовують для утримання частинок на мікронному рівні . ультрафіолетовий фільтр використовується для знищення мікроорганізмів
У гігієнічних установках подачі повітря використовують вентилятори спеціального типу або резервні. Комплексні гігієнічні повітрозабірники використовуються лише для гігієнічних систем та працюють з конденсаторною установкою.

Точне регулювання необхідної кількості свіжого повітря, температури та вологості в операційній відбувається через цифрову панель. Регульовані заслінки на агрегатах регулюють витрату свіжого та витяжного повітря, а також рецеркуляцію. За допомогою зволожувача пари регулюється зволоження повітря. Регулюванням вентиляторів підтримується необхідна витрата повітря та тиск.

До основних комплектуючих припливно-витяжних установок належить:

До основних комплектуючих припливно-витяжних установок належить:

*Секція фільтрів-очищення повітря від пилу та великих частинок;
*Секція вентилятора – нагнітання повітря для подолання аеродинамічного опору в системі та подачі або видалення повітря;
*Секція рекуператора – утилізація теплової енергії або передача тепла від витяжного повітря, що припливає через стінки рекуператора;
*Секція охолоджувача-охолодження повітря за допомогою холодної води або розчину пропіленгліколю від чиллера або за допомогою фреону від компресорно-конденсаторного блоку;
*Секція нагрівача-нагрів повітря за допомогою гарячої води від котельні або теплового насоса, пари від парового котла або фреоном від компресорно-конденсаторного блоку;
*Секція зволоження – зволоження повітря за допомогою пари від парового котла або за допомогою зрошуваної водою спеціальної насадки;
*Секція осушення-осушення повітря від зайвої вологи за допомогою конденсації або поглинання вологи на твердий сорбент;
*Секція змішування – попереднє змішування припливного та витяжного повітря перед подачею споживачеві.
Припливно-витяжні установки застосовуються у вирішенні широкого кола інженерних завдань напівпромислових та промислових об’єктів.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста