Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Зволожувачі

Зволожувач це обладнання, призначене для збільшення вологості повітря.
Дізнатися вартість

Зволоження застосовується на фармацевтичному виробництві, а також у сухому та холодному кліматі для підтримки комфортного рівня вологості.

Різновиди зволожувачів

Паровий зволожувач

Паровий зволожувач

Паровий зволожувач це пристрій, який збільшує вологість і вміст вологи повітря шляхом змішування його з парою. В даному випадку пара виробляється в котлі або парогенераторі і доставляється до зволожувача, де відбувається контрольований процес насичення повітря вологою шляхом змішування пари, що виходить через форсунки, з повітрям у спеціальній камері. Даний тип зволоження знайшов широке застосування у промисловості, оскільки процес легко контрольований і є можливість зміни вологості повітря у широких діапазонах.

Адіабатичний зволожувач

Адіабатичний зволожувач

Адіабатичний зволожувач це пристрій, який збільшує вологість і вологовміст повітря шляхом безпосереднього випаровування води в повітрі, що обробляється. В даному випадку вода береться з водопроводу і подається на спеціальні насадки, стікаючи якими вода контактує з повітрям і випаровується. Дані зволожувачі мають низку переваг – прості, дешеві в експлуатації та початкових інвестиціях. Однак ці зволожувачі мають істотний недолік – складно точно контролювати вологість і температура повітря.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста