Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Чиллер

Чиллер це теплотехнічне обладнання, створене для охолодження чи нагрівання великих обсягів води чи розчину пропіленгліколю. Основною особливістю чилерів є спеціалізована робота на охолодження та підтримання температури оборотної води заданим параметрам.
Дізнатися вартість
Чиллер

Водоохолоджувальна установка з повітряним охолодженням.

Чиллер – це загальне визначення пристроїв, які виробляють холодну воду, що використовується на різних промислових підприємствах, у готелях, житлових будинках, торгових центрах, складських приміщеннях. Охолоджувачі холодильних установок випускаються з роторними та спіральними компресорами з урахуванням їхньої продуктивності.

Обладнання зазвичай виготовляється зі спіральними компресорами потужністю від 30 кВт до 85 кВт, а від 100 кВт до 500 кВт – з гвинтовими компресорами. Устаткування може бути об’єднане до потужності 1500 кВт шляхом виконання збалансованого або непропорційного групування. Обладнання виготовляється з гвинтовими компресорами потужністю від 600 кВт до 1200 кВт.

В основному чиллери застосовуються як джерела холоду для великих промислових чи комерційних споживачів. У промисловості чиллери виробляють холодну воду, якою надалі охолоджують технологічне устаткування, напівфабрикати чи готову продукцію. Досить часто чиллери застосовуються на фармацевтичних підприємствах, виробничих майданчиках, складах зберігання матеріалів чи забезпечення холодом спеціальних камер.

Для комерційних цілей чиллер використовують як джерело холоду влітку і як джерело тепла взимку для великих комерційних приміщень. Для забезпечення необхідної подачі тепла або холоду до приміщення чилер працює спільно з фанкойлами різного типу, теплою підлогою або радіаторами опалення.

Ще однією сферою застосування чилерів є підтримання низької температури в овочесховищах, для зберігання харчових продуктів, напівфабрикатів чи сільськогосподарської сировини. Ця обставина спровокована особливістю зберігання продуктів, у якому не можна застосувати мультизональні системи, у яких теплоносієм є фреон.

Чиллери поділяються на кілька груп за загальною ознакою:

Моноблочні чилери

Моноблочні чилери

Моноблочні чилери це чиллери зовнішнього виконання, які у своєму складі мають конденсатор із вентиляторами, фреоно-водяний теплообмінник та супутнє обладнання. Даний тип чилерів особливо поширений між чилерами малої потужності до 300 кВт.

Чилери з виносним конденсатором

Чилери з виносним конденсатором

Чилери з виносним конденсатором це чиллери, які складаються з основних частин безпосередньо чиллера та виносного конденсатора. Виносний конденсатор – це теплообмінник з вентиляторами, які винесені на вулицю, при цьому чилер з компресором і водяним теплообмінником знаходяться в приміщенні на деякому віддаленні від конденсатора, при цьому між чиллером і конденсатором прокладають мідний фреонопровід.

Чилери з рекуперацією тепла

Чилери з рекуперацією тепла

Чилери з рекуперацією тепла це моноблочні чілери, які одночасно охолоджують один потік води та нагрівають інший потік води. Дані чиллера мають найвищий коефіцієнт ефективності.

Чилери з водяним охолодженням

Чилери з водяним охолодженням

Чилери з водяним охолодженням – це чилери, які мають водяний випарник та водяний конденсатор. Даний чилер потребує джерела, куди необхідно скидати тепло, зазвичай це драйкулер, градирні, гаряче водопостачання, підземні води або ставки охолоджувачі.

Сфера застосування

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста