Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Тепловентилятори

Тепловентилятор це теплотехнологічне обладнання, призначене для нагрівання повітря, яке безпосередньо знаходиться в приміщенні. В основному тепловентилятори використовуються для нагрівання повітря в приміщеннях великих обсягів.
Дізнатися вартість

Основний принцип роботи тепловентилятора-це забір повітря з приміщення, пропускання його через теплообмінник і викид назад у приміщення. Тепловентилятор складається з безпосередньо теплообмінника, який передає тепло повітря, що проходить, і вентилятора, який у свою чергу переміщає повітря через пристрій.

Тепловентилятори розрізняють два типи:

Водяний Тепловентилятор

Водяний Тепловентилятор

Водяний тепловентилятор це тепловентилятор, який має водяний теплообмінник і для нагрівання повітря використовує нагріту воду. У цих тепловентиляторах вода, яка проходить через пристрій і віддає тепло повітрі та охолоджується.

Відмінною особливістю роботи водяного тепловентилятора є сильна залежність теплопродуктивності від температури води, що подається. Ця обставина призводить до того, що не правильний вибір тепловентиляторів під параметри теплової мережі споживача обумовлює надмірну або недостатню теплову потужність, що призводить до неконтрольованого охолодження або нагрівання повітря в приміщенні.

Електричний тепловентилятор

Електричний тепловентилятор

Електричний тепловентилятор – це тепловентилятор, який як джерело тепла використовує електричний струм. У разі електричний струм проходячи через спеціальний металевий ТЕН нагріває його, а ТЕН своєю чергою нагріває повітря.

Тепловентилятори заслужено використовуються в таких напрямках, як нагрівання складів, виробничих площ або тимчасових приміщень, оскільки мають досить велику теплову потужність за відносно невеликих габаритних розмірів.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста