Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Монтаж

Консультація
Монтаж кондиціонування

Монтаж систем ОВК

Це комплекс заходів, який проводиться у кілька етапів. У спрощеному вигляді цю роботу можна уявити як монтаж окремих елементів у єдину злагоджену систему відповідно до проекту.

Вентилятори, трубопроводи, повітропроводи, фільтри, різні елементи кріплення – навіть відносно проста система складається з багатьох компонентів, кожен з яких виконує свою роль у роботі.

Важливу роль при монтажі відіграють підготовчі роботи, під час яких відбувається розмітка та планування. На цьому етапі, як правило, монтажники стискаються з проблемами, які не відображені в проекті. Це можуть бути невраховані балки, комунікації, які доведеться обходити, а також різні дрібниці, які не завжди можна побачити заздалегіть. Після уточнення всіх нюансів і вирішення виникаючих проблем приступають до начальних монтажних робіт. На цьому етапі здійснюють пробивання отворів для повітропроводів і трубопроводів, свердління отворів для кабелів і дренажних трубок та безліч інших робіт, без яких не обійтись.

Коли всі чернетні роботи готові, можна розпочинати безпосередньо монтаж системи вентиляції або кондиціонування. Монтаж складається з прокладання магістральних повітроводів, пристроя електричної проводки, встановлення та підключення різного обладнання. Заключним етапом монтажу можна вважати установку різних датчиків, систем керування та іншої автоматики.

Пусконалагоджувальні роботи

Жоден монтаж системи вентиляції або кондиціювання повітря не може вважатися закінченим без пусконалагоджувальних робіт. Пусконалагодження є обов’язковим процесом, адже її завдання полягає у перевірці всієї системи на відповідність проектним параметрам. У процесі пусконалагоджувальних робіт фахівці отримують можливість виявити збої в роботі, проблеми в налаштуванні обладнання і навіть заводський брак, який раніше був непомітним. Після того як пусконалагодження було здійснено, і всі параметри приведені до проектних, кожна установка вентиляції або кондиціювання отримує паспорт та акт випробування, що додаються до актів здачі обладнання в експлуатацію.

Паспортизація системи

Після того як пусконалагодження було здійснено, і всі параметри приведені до проектних, кожна система отримує паспорт – акт випробування.

Монтаж

Кваліфіковані монтажники.

Усі роботи з монтажу вентиляції повинні виконуватися справжніми фахівцями, які мають великі знання, великий досвід та звичайно, професійне обладнання. Для компаній, які давно працюють на ринку України, не складно зробити монтаж будь-якої, навіть найскладнішої системи. У процесі роботи можуть виникати різні труднощі, але коли роботи виконуються справжніми майстрами, то будь-які складнощі вирішуються в процесі роботи максимально оперативно і без шкоди якості та термінам виконання робіт.

Виробництво

У виробництві використовують високоякісний метал, на сучасному устаткування.

Автоматика

Наша компанія виготовляє автоматику для керування системами.

Обслуговування

Сервісне обслуговування систем обов’язкова процедура, яку потрібно проводити за регламентом технічної документації.

Ми завжди виконуємо всі роботи в термін
Отримати комерційну пропозицію

Каталог портфоліо

VENTALL - відео

Більше про нас

Консультація спеціаліста