Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Вентилятори

Вентилятор, пристрій призначений для переміщення повітря або газоподібних сумішей.
Дізнатися вартість

В основному вентилятори використовуються для переміщення повітря між приміщенням та навколишнім середовищем. Основні параметри, за якими підбираються вентилятори – це витрата повітря і наявний натиск (тиск).


Існує величезна різноманітність вентиляторів, але можна виділити такі основні групи:

Осьові вентилятори

Осьові вентилятори

Основне призначення-переміщення щодо великої витрати повітря (від 1000 м3/год до 100000 м3/год) при відносно низькому тиску (10-200Па). Основне призначення-переміщення великих обсягів непідготовленого повітря через приміщення, при цьому встановлюються або в стіні або під стелею.

Радіальні/відцентрові вентилятори (Равлики)

Радіальні/відцентрові вентилятори (Равлики)

Низьконапірні радіальні вентилятори – 

Основне призначення, переміщення повітря, витрати (300 – 50000 м3/год) за високого відносного натиску (від 200 Па і вище). Основне призначення-витяжка повітря з приміщення та викид у навколишнє середовище, або нагнітання повітря у локальну зону.

Високонапірні радіальні вентилятори – 

Основне призначення, переміщення повітря невеликого витрати (300 – 5000 м3/ч) при дуже високому натиску (від 2000 Па і вище). Основне призначення-переміщення повітря через довгі канали з високим аеродинамічним опором, переважно вентилятори даного типу застосовуються у спеціалізованому обладнанні.

Дахові вентилятори

Дахові вентилятори

Основне призначення-витяжка повітря з приміщення (3000 – 50000 м3/год) при дуже низькому тиску (до 600 Па). Основне призначення-монтаж на даху та видалення повітря зі стельової зони. В основному застосовуються у виробничих приміщеннях чи складах.

Канальні вентилятори

Канальні вентилятори

Основне призначення – переміщення повітря по повітроводам системи вентиляції житлових, комерційних та промислових об’єктів. Призначення витяжки повітря з приміщення або подання свіжого повітря в приміщення. Витрата повітря до 5000 м3/год, при натиску до 600 Па.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста