Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Градирні та драйкулери

Градирні та драйкулери це технологічне обладнання, призначене для охолодження оборотної води, яка застосовується в системах охолодження промислових споживачів
Дізнатися вартість
drycooler

Градирні технологічне обладнання, призначене для охолодження оборотної води, яка застосовується в системах охолодження промислових споживачів

Драйкулер це теплообмінне обладнання для охолодження теплої технологічної води.

Основна відмінність між градирнями та драйкулерами у наявності проміжного теплообмінника у пристрої драйкулера, що впливає на ефективність роботи систем та діапазон застосування.

Градирні

Градирні

Основним принципом дії градирні є охолодження теплої води при контакті з повітрям із частковим випаром. Коли вода проходить через градирню, вона охолоджується на 3-10 градусів. Ця різниця температур при високих витратах води (десятки і тисячі м3/год) призводять до великих теплових потужностей (десятки і сотні кВт) градирень при відносно малому розмірі.

Градирні у класичному виконанні можуть лише охолоджувати воду, тобто працювати як охолоджувачі.

Драйкулер

Драйкулер

Дане обладнання складається з відносного великого теплообмінника в трубках якого циркулює та охолоджується вода, при цьому повітря за допомогою вентиляторів проходить через теплообмінник і охолоджує воду.

Драйкулери охолоджують воду без процесу випаровування, що є причиною, чому драйкулер більш громіздкі у порівнянні з градирнею еквівалентної потужності. Драйкулери також як і градирні працюють тільки на охолодження оборотної води, але при цьому дане обладнання може охолоджувати розчин пропіленгліколю, чого не може градирня.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста