Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Компресорно-конденсаторні блоки

Компресорно-конденсаторний блок - це високотехнологічне обладнання, яке застосовується у великій кількості в напівпромислових або промислових системах охолодження
Дізнатися вартість

Компресорно-конденсаторний блок – це пристрій, який є джерелом тепла чи холоду для технологічного обладнання. Дуже часто компресорно-конденсаторний блок використовується як частина вентиляційної системи і служить для охолодження або нагрівання повітря, при цьому працює в парі з теплообмінником або внутрішнім канальним блоком.

Також, компресорно-конденсаторний блок застосовують у комплекті з досить потужними внутрішніми блоками канального типу для організації холодильних і морозильних камер. Ще однією сферою застосування компресорно-конденсаторних блоків є охолодження технологічного обладнання, яке має велике тепловиділення.

Принцип роботи компресорно-конденсаторного блоку заснований на перекачуванні тепла з вулиці до споживача, нагріваючи його або від споживача до навколишнього середовища, охолоджуючи його. Принцип роботи аналогічний до роботи чиллера, мульти зональних систем або спліт систем.
Компресорно-конденсаторний блок – це високотехнологічне обладнання, яке застосовується у великій кількості в напівпромислових або промислових системах охолодження.

Компресорно-конденсаторні блоки діляться за такими критеріями:

*Робота на тепло/холод
Компресорно-конденсаторні блоки можуть працювати тільки на холод або тепло і холод. При виборі обладнання дуже важливо звертати увагу на режими роботи, оскільки половина компресорно-конденсаторних блоків створені для роботи тільки на охолодження, що може не підійти для вирішення конкретних інженерних завдань.
*Температурний режим роботи
Компресорно-конденсаторні блоки мають різні діапазони температур, у яких можуть працювати. Як приклад, компресорно-конденсаторний блок, який працює на охолодження та нагрівання, може працювати на обігрів тільки до -7, що означає, що при температурах нижче -7 даний компресорно-конденсаторний блок не працюватиме, а значить
певний процес залишиться без джерела тепла.

Об'єкти з нашим обладнанням

Консультація спеціаліста