Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Колонні кондиціонери

Дізнатись вартість
Колонные кондиционеры
Будь-які приміщення, де перебувають люди або відбуваються технологічні процеси, вимогливі до температури навколишнього повітря, потребують кондиціонування. Існує чимало різновидів систем кондиціонування, розрахованих на використання в найрізноманітніших випадках, і підібрати обладнання для власних потреб досить просто.
Серйозним завданням у всі часи було створення сприятливого мікроклімату у великих приміщеннях, де перебуває безліч людей. Торгові зали великих магазинів, ресторани, кафе, виставкові зали та холи готелів – усі ці приміщення потребують високопродуктивного, але водночас доволі компактного рішення для охолодження, а інколи й підігріву повітря. Саме для таких випадків розроблено спліт-системи колонного типу – ефективні та функціональні. Ці пристрої мають високу потужність і при правильному підборі один такий кондиціонер здатний забезпечити підтримання заданої температури в досить великому приміщенні, де постійно перебуває велика кількість людей.
Колонні системи, як і будь-які інші спліт-пристрої, складаються з двох блоків, один з яких розташовується на зовнішній стіні будівлі, а інший – усередині приміщення. Внутрішні блоки таких кондиціонерів встановлюються на підлозі або на спеціально виготовлене для цих цілей піднесення. Зовнішній вигляд пристрою не псує загальне враження від інтер’єру, оскільки блок схожий на невелику сучасну шафу. Завдяки такій схожості, деякі називають колонні кондиціонери також “шафовими”.
Незважаючи на значний зовнішній вигляд, колонні кондиціонери дуже прості в експлуатації та обслуговуванні. Внутрішній блок обладнання, як правило, має панель управління, на якій за допомогою кнопок можна задати необхідні параметри системи. Крім цього, кожен пристрій має дистанційний пульт управління. Кондиціонери колонного типу – продуктивне і надійне кліматичне обладнання, здатне вирішувати кілька різних завдань. Дуже часто таку апаратуру використовують ще й як очищувач для повітря – система фільтрів колонної спліт-системи здатна затримувати найрізноманітніші забруднення, типові для сучасних приміщень. Широке застосування кондиціонери знаходять і в якості пристрою для підігріву повітря в холодну пору року – велика потужність дає можливість опалити навіть найбільше приміщення в дуже стислі терміни і підтримувати необхідну температуру стільки, скільки це потрібно, працюючи безперервно.
Сучасні колонні кондиціонери – це високотехнологічні, надійні та ефективні пристрої. Більшість пристроїв, що випускаються відомими компаніями, має надійний захист від несприятливих чинників, наприклад, спеціальні датчики, що відстежують параметри струму, який надходить для живлення двигуна компресора. Такий підхід значно подовжує термін служби обладнання і знижує витрати на його обслуговування. Переваги колонних систем очевидні:

  • Високий рівень надійності;
  • Забезпечують підтримку мікроклімату у великих приміщеннях, займаючи при цьому мінімум місця;
  • Висока потужність;
  • Простий та швидкий монтаж;
  • Легке керування всіма функціями;
  • Відсутність потреби приховувати обладнання або його компоненти за елементами інтер’єру.
Колонные кондиционеры 1
Колонные кондиционеры 2
Колонные кондиционеры 3

Консультація спеціаліста