Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Що таке кондиціонер з інверторним керуванням

Дізнатись вартість

Якщо порівнювати інверторні пристрої зі звичайними кондиціонерами, компресор яких працює з постійною швидкістю, інверторні системи мають цілу низку важливих переваг. Зміна робочих параметрів струму дає змогу таким системам набагато швидше вийти на заданий користувачем режим роботи, після чого компресор переходить на більш економний режим, знизивши швидкість обертання робочого вала. Це дає змогу зберігати якість кондиціонування за істотної економії електроенергії та підтримувати високу продуктивність, не створюючи навантаження на обладнання.

Принцип роботи інвертора полягає в управлінні параметрами робочого струму, напругою, що використовується під час роботи, і такою характеристикою, як частота компресора. Інвертор у системі кондиціонування керує роботою компресора і тому впливає на вихідну потужність кліматичного агрегату. При збільшенні частоти обертів вала компресора збільшується і потужність, а при зниженні – потужність знижується. Ці зміни відбуваються дуже плавно і дають змогу інверторному кондиціонеру максимально точно підтримувати задані параметри температури, що недосяжно для звичайних не інверторних систем.

Швидке досягнення потрібних параметрів

Під час увімкнення інверторний кондиціонер одразу ж підбирає оптимальний режим для створення в приміщенні необхідної користувачеві температури. Ця особливість дає змогу інверторній системі справлятися зі своїм завданням удвічі швидше, ніж звичайному кондиціонеру – задана температура досягається дуже швидко. Нагрівання або охолодження повітря завжди будуть здійснені плавно і з максимальною швидкістю, тому для любителів комфорту інвертор – це найоптимальніший вибір.

Економія

На сьогоднішній день інверторні кондиціонери забезпечують максимальну економію електроенергії без зниження продуктивності системи. Зниження електроспоживання досягається завдяки кільком особливостям таких пристроїв, серед яких важливу роль відіграє точне управління, висока продуктивність компресора і використання енергоефективного теплообмінника. Ці особливості забезпечують високу продуктивність за мінімальних енерговитрат, а також високу екологічність інверторної системи.

Гнучке управління

Для досягнення максимально комфортного мікроклімату в будинку інверторна система підходить найкраще. Максимально швидко вийшовши на задані параметри, інвертор знижує вихідну потужність до рівня, достатнього для підтримання температури, і при цьому потребує найменших витрат енергії. У зв’язку з цим різкі перепади відсутні і енергія витрачається економно. Завдяки широкому діапазону потужності, стабільну температуру підтримуватимуть навіть за максимальної кількості людей у приміщенні і, на відміну від звичайних систем, інверторний кондиціонер при цьому не працюватиме з підвищеним навантаженням.

Консультація спеціаліста