Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Системи кондиціонування в магазині

Дізнатись вартість
Системи кондиціонування в магазині

Атрибутом кожного сучасного магазину має бути система вентиляції та система кондиціонування. За допомогою цього обладнання створюється не лише комфортна атмосфера для відвідувачів, а й хороші умови для персоналу.  

Особливо важлива якісна система мікроклімату в продуктових магазинах, що мають у своєму асортименті продукти, що швидко псуються, які особливо швидко реагують на перепади температури. У зв’язку з цим, кожному підприємцю, зацікавленому у процвітанні подібного бізнесу, важливо забезпечити торговий зал та підсобні приміщення пристроєм, який підтримуватиме необхідний для співробітників та товару мікроклімат.

Будь-який монтаж систем кондиціонування повинен починатися з проекту, невід’ємною частиною якого є розрахунок. У процесі цієї роботи з’ясовується, яку температуру повітря потрібно забезпечити у тому чи іншому приміщенні та відповідно до отриманої точної інформації підібрати оптимальний комплект обладнання.
При розрахунку систем кондиціонування в магазині враховуються безліч параметрів, серед яких найбільш важливими є:

  • Площа приміщення;
  • Висота стелі;
  • Кількість людей, які одночасно перебувають у приміщенні;
  • Наявність та параметри технологічного обладнання;
  • Розташування будівлі.

Найбільш затребуваними у випадку з магазинами є такі види систем:

Вибираючи для свого магазину канальний кондиціонер, ви отримуєте унікальну можливість точно розподіляти як холодне, так і тепле повітря по приміщеннях, використовуючи повітропроводи. Також однією з важливих переваг таких систем є можливість подачі свіжого повітря з вулиці у будь-якому необхідному для повноцінної вентиляції обсязі. Мінусом такого рішення є солідна вартість обладнання, яка може у кілька разів перевищити ціну хорошої спліт-системи.

Спліт-система стане ідеальним варіантом для магазину з невеликим торговим залом. Невисока вартість, функціональність та простий монтаж роблять такі системи надзвичайно популярними у наші дні. Основним мінусом спліт кондиціонерів є те, що вони розраховані на обслуговування лише одного приміщення. Мультиспліт кондиціонери можуть вирішити цю проблему, якщо необхідно створити мікроклімат у декількох невеликих приміщеннях.

Касетні кондиціонери є ідеальним варіантом для великих торгових залів. Монтується такий пристрій прямо в підвісну стелю і зовні залишається видимою лише решітка, через яку розподіляються потоки повітря.

Загальним для всіх систем кондиціонування магазинів є те, що їх проектування і монтаж повинен проводити лише професіонал. Наша компанія готова виконати весь комплекс робіт з кондиціювання під ключ, починаючи від розрахунку та постачання обладнання та закінчуючи монтажними роботами та обслуговуванням пристроїв.

 

 
 
 
 
 
 
 

Консультація спеціаліста