Опалення, Вентиляція та Кондиціонування

Припливно-витяжна система вентиляції житлового будинку площею 1260 м.кв.

Об’єкт: Житловий будинок
Адреса: Київська обл.
Реалізація:

Система вентиляції на 3 поверхах заміського будинку загальною площею 1260 м.кв. Для створення санітарно-гігієнічних умов та забезпечення мікроклімату у приміщеннях будівлі проектом передбачаються окремі припливні та припливно-витяжні системи вентиляції з механічним спонуканням. Витяжка із санвузлів та підсобних приміщень забезпечується окремими системами.

Для підсобних приміщень та кухні на цокольному поверсі проектом передбачено припливну систему П1 марки «SALDA» з механічним спонуканням. Установка П1 обладнана регулятором продуктивності, що дозволяє використовувати установку з максимальною ефективністю. Комплект автоматики автоматично підтримує задану температуру повітря та забезпечує захист від аварійних режимів роботи. Проектом передбачено також окрему витяжну систему для приміщення кухні-їдальні.

Для кімнат 1-го поверху проектом передбачені припливно-витяжні системи ПВ1 та ПВ2 марки SALDA з механічним спонуканням. Установки ПВ1 та ПВ2 обладнані пластинчастим рекуператором, що дозволяє експлуатувати установку з максимальною ефективністю. Комплект автоматики автоматично підтримує задану температуру повітря та забезпечує захист від аварійних режимів роботи.

Для кімнат 2-го та 3-го поверху проектом передбачені припливно-витяжні системи ПВ3, ПВ4 та ПВ5 фірми «SALDA» з механічним спонуканням. Установки ПВ3, ПВ4 та ПВ5 обладнані пластинчастим рекуператором, що дозволяє експлуатувати установку з максимальною ефективністю. Комплект автоматики автоматично підтримує задану температуру повітря та забезпечує захист від аварійних режимів роботи.

Для забезпечення та підтримання умов мікроклімату в житловому будинку проектом передбачені системи кондиціювання фірми Mitsubishi Heavy Ind. інверторного типу з холодоагентом R410А на базі мульти-спліт систем, що забезпечують роботу в режимі теплового насосу.

Для кожного приміщення пропонуються окремі комфортні параметри повітря у літній, зимовий та перехідний періоди.

Усі внутрішні блоки системи прийняті настінного типу.

Зовнішні блоки кондиціонування встановлюються на балконах будинку.

Завдяки можливості контролювати умови кондиціювання у кожному окремому приміщенні, витрати на експлуатацію мульти-спліт систем зберігаються на мінімальному рівні. Кондиціювання повітря здійснюється за необхідності, а вимикається за відсутності мешканців.

Консультація спеціаліста